עקיצות יתושים הוא אחד הדברים המעצבנים

עקיצות יתושים תמיד דורש הדברה, כמו כן עקיצות יתושים הוא אחד הדברים המעצבנים שביא איתו הקיץ. עם עלייתן של הטמפרטורות, החרקים המעופפים מתחילים להתרבות ואיתם מגיעים גם היתושים. כמו שרובם חושבים , היכם חושבים שאתם נעקצים ע"י יתושים. אבל מי שבפועל עוקצת אתכם היא הייתושה ( נקבה).

אנחנו נשמח לבשר לכם שאתם טועים ומי שעוקץ אתכם זו היתושה.

הייתוש אינו יכול לעקוץ אתכם מאחר ואין לו את איבר הרבייה שבעזרתו הנקבה עוקצת אתכם. הייתושה היא זו שעוקצת אתכם, מאחר והיא זקוקה לחלבונים הנמצאים בדם שלנו. בעת שהיתושה עוקצת אותנו, היא מוצצת את הדם שלנו בו נמצאים החלבונים. היתושה זקוקה לחלבונים שלנו לצורך יצור הביצים שלה.

את היתושות נוכל למצוא למצוא באיזורים של מאגרי מים מאחר והיתושה מטילה את הביצים שלה במקוואות / מאגרי מים. לאחר שהיתושה תטיל את ביציה, אלו יהפכו לזחלים , הזחל יהפוך לגולם ולאחר מכן ייבקע ממנו יתוש או יתושה שרק תחפש לעקוץ אתכם.

הפתרון המומלץ והטוב ביותר להימנע מעקיצות אלו ולהימנע מגירודים, הוא השימוש ב-קוטל יתושים מוסקיטו. קוטל יתושים מוסקיטו הוא קוטל יתושים מספר אחד בעולות אודות לשנאי האיטלקי שלו . קוטל יתושים מוסקיטו, הוא קוטל יתושים מומלץ מאוד היות והא לא מאפשר לאף ייתוש לברוח. הוא למעשה קוטל ומחסל את הייתוש וכן קוטל יתושים מוסקיטו, מצליח לקטול סוגים רבים של פרפרים, זבובים, חומייני, ברחשים קטנים ואפילו דבורים. כן כן, קראתם נכון, קוטל יתושים מוסקיטו , הוא קוטל יתושים היחידי וכל כך חזק שמצליח לקטול אפילו דבורים.

כדי להזמין פחות יתושים לביתכם, אנו ממליצים שלא להשאיר מאגרי מים בביתכם, כדי למנוע מהיתושות להטיל את הביצים בביתכם כגון: מים בצלחת של עציץ, מים באיזור הכיור, מים על הרצפה וכו.

קוטל יתושים מוסקיטו M11 נמכר בארץ למעלה מ20 שנה והוכיח את עצמו בבתים רבים בישראל.

לכן, אל תחשבו פעמיים, גשו לחנות הקרובה ורכשו עוד היום את קוטל יתושים מוסקיטו ותהנו מלילות שקטים ללא עקיצות וגירודים.

 

דילוג לתוכן