מתכננים אירוע ורוצים שיהיה מושלם ויוקרתי?- השכרת ציוד לאירועים

באמצעות השכרת כסאות וכן השכרת שאר ציוד לאירועים ניתן להפוך את האירוע ליוקרתי, מושקע יפה ומרגש יותר. בשנים האחרונות, תחום ההפקות אירועים התפתח מאוד והתקדם משמעותיות, אשר יצרו אצל המפיקי אירועים וכל הקשורים להם סטנדרט בלתי מתפשר של תהליכי הפקת אירועים. יש דרישה ברורה של מפיקי אירועים ואזרחים, להשקיע יותר מחשבה בפרטים הקטנים של תהליך העבודה על הפקת האירוע, וליצור אירועי יוקרה גם כאשר מדובר על אירועים משפחתיים ופרטיים. כתוצאה מכך, גם סטנדרט השירות של חברות השכרת ציוד יוקרתי לאירועים, רק הולך ועולה, ומשתפר בהתאם לדרישות של קהל היעד. בהתאמה, חשוב לדעת מהן הדרישות לעבודה עם אנשי מקצוע בתחום הפקת האירועים, ובפרט אנשי המקצוע שאחראים על השכרת ציוד לאירועים. וזאת על מנת לתאם ציפיות ולעבוד ביחד ללא תקלות מיותרות, על הפקת אירוע בלתי נשכח.

כיצד יש לבחור את החברה המציעה שירותי השכרת ציוד לאירועים?- כעיקרון השכרת ציוד יוקרתי לאירועים מתבססת על פי רוב על שלושה פרמטרים מרכזיים:

ראשית, על פי כמות האורחים הצפויים להגיע באירוע- כמות אורחים גדולה דורשת מכם להשקיע יותר זמן ויותר מחשבה והתאמה של הציוד הדרוש ולבצע הערכות מדויקות יותר של כמות האורחים, כדי למנוע מצב של חוסרים ביום האירוע.

שנית, על פי סוג הציוד הדרוש הנחוץ לכם לאירוע- ככל שמדובר על אירוע מקצועי ועסקי, יתכן שאתם תידרשו גם לבצע השכרה של ציוד טכני מורכב, כמו מערכות הגברה ותאורה יוקרתיות.

הפרמטר השלישי לבחירת החברה המציעה שירותי השכרת שולחנות הוא השירותים של החברה – כאמור, יש לבדוק האם חברת ההשכרה מספקת גם שירותי התקנה והרכבה של הציוד, ומה הן העלויות הכלליות של החברה מספקת לטובת סל השירותים כולו אל מול דרישות התקציב של האירוע שלכם. כלומר, הבחירה בציוד יוקרתי לאירוע היא בחירה בשירות שניתן. במידה בלתי מבוטלת דווקא תהליך העבודה על השכרת ציוד יוקרתי לאירועים, לא מתמקד בסוג הציוד או בהרכב של הציוד, ולכן יותר חשוב לבדוק ולהבין האם השירות הכללי של החברה הוא שירות שעומד בסטנדרט הנחוץ לכם לטובת האירוע כולו, ולכן עליכם למצוא את החברה שיודעת איך להפיק את סטנדרט האירוע היוקרתי המבוקש לכם, מבלי להשקיע יותר מידי זמן ומחשבה, לתהליכי העבודה הלוגיסטי, וכן על בסיס שירות נגיש ואמין ללקוח, הדבר נכון גם לגבי השכרת אוהלים.

דילוג לתוכן