מעבר לצוות מלגזה – אילו עוד כלים ישרתו את החברה שלכם

אחרי חודשים ארוכים שבהם אתם משפרים ומשדרגים את פעילות הצוותים השונים במחסן שלכם, ואחרי שכבר הכנסת מצוות מלגזה מתפקד לכל אחת מן המחלקות שמבצעות פעולות הרמה או שינוע ברור לכם שהעבודה מתנהלת בקצב הרבה יותר מהיר והרבה יותר אפקטיבי. יחד עם זאת, צריך להבין שאתם תמיד יכולים לשאוף ליותר ואתם רוצים למצוא את הפתרונות שיאפשרו לכם לשדרג את חוויית העבודה גם לאנשי הצוות שאינם עובדים על מלגזה. ולכן צריך להבין איזה עוד כלים יכולים לשרת את החברה שלכם, ובפרט את אנשי צוות המחסן שפועלים על בסיס ליקוט סחורה או עבודה של מחסנאי ממוחשב, כדי לאפשר לכולם לעבוד בצורה הרבה יותר מהירה והרבה יותר יעילה לאורך שגרת היומיום.

צוות מלגזה הוא חיוני, אבל לא צוות בודד

צוות מלגזה בדרך כלל הוא הצוות המרכזי שמנהל את שגרת היומיום במחסן, פשוט משום שהם מסוגלים לעבוד בקצב הרבה יותר מהיר מאשר מחסנאים רגילים. אבל לצד אנשי המלגזה יש גם מחסנאים שמבצעים ליקוט על בסיס עגלות שינוע. מחסנאים שעובדים בגובה. ועוד מגוון רחב של אנשי מקצוע שאיתם אתם יוצרים מערכת תמיכה שלמה. ולכן חשוב להסתכל על התמונה הגדולה ולבנות את המערכת לפני שמכניסים לתמונה מלגזה. התמיכה של אנשי הצוות האחרים יוצרת שינוע מהיר הרבה יותר ורלוונטיות של כל מחלקות המחסן כאשר עובדים בקצב מהיר מאוד ועם כמויות שחורה גדולות מאוד.

מערכות הרמה ושינוע סחורה, בונות את התמונה כולה

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, לוגיסטיקה היא מקצוע מורכב מאוד שדורש הסתכלות על התמונה הגדולה דרך הפרטים הקטנים. ולכן, בשביל לבנות את המערכת המושלמת חייבים להבין מצד אחד מה הם הצרכים של אנשי המקצוע בשטח. ומן הצד השני מה הן הציפיות של צוות הניהול. נקודת הממשק בין הרצוי לבין המצוי, היא המטרה שלכם ומכאן אתם יכולים רק להתחיל ולשפר את השירות שאתם נותנים על בסיס שידרוג המערכות באופן קבוע. זה יכול לקחת זמן וזה יכול לדרוש המון משאבים של החברה, אבל בסופו של יום, זאת תהיה המקפצה הגדולה ביותר שאתם יכולים לעשות לטובת העסק שלכם.

המאמר בחסות חדשות bignews

דילוג לתוכן