מגשי פירות לאירועים בשלל צורות- קיאק, ברבור, לב, עגלה, קופנגן ועוד 

מגשי פירות ברמת גן הפכו זה מכבר לאחד הקינוחים המרשימים ביותר בכל אירוע שהוא. אם זה ביום הולדת לגיל השלישי או לילדים, בר/ בת מצווה, אירוסין, חתונה ועוד… הם קוצרים את כל המחמאות. אנשים רבים אשר מתכננים את האירוע שלהם חושבים כי מגש פירות יחיד אינו יכול להתאים לכולם אך טעות היא בידם. את מגש הפירות ניתן לעצב עם מבחר פירות שונים או שניתן לבחור את כל המגשים עם אותם הפירות בכולם וזאת בכדי ליצור מראה אחיד של המגשים.

ברוב האירועים היום בעלי האירוע משקיעים שעות רבות בעיצוב ההזמנה, סידור האולם ועוד הכוללים צבעים מסוימים. כמו כן, חשוב להדגיש כי צבעי הפירות בניגוד לממתקים אחרים המוגשים בדרך כלל באירועים הם עזים במיוחד ולכן ניתן להוסיף ליד כל שולחן ובשולחן מרכזי מגשי פירות הכוללים את הצבעים של מיתוג האירוע.

כאמור, מגשי פירות בגבעתיים הם מופלאים במיוחד משום שניתן ליצור בהם מגוון רחב של אפשרויות או כמו שאומרים השמיים הם הגבול. כמו כן, חשוב לדעת כי כמו שיש מגוון רחב של חומרים כך גם יש מגוון רחב ביותר של צורות- החל מקיאק פירות, ברבור, לב, עגלה, קופנגן ועוד רבים אך היתרון הגדול בהכנת מגשי פירות בכך שניתן לעצב אותם כיד הדמיון. בחירת הצורה של מגשי הפירות הינה חשובה במיוחד, מכיוון שדרך הצורה ניתן להרעיף רגשות ללא מילים ולכן חשוב להתייעץ היטב עם  הצוות של החברה בנוגע לצורה של המגש על מנת שהצורה תוכל להתאים היטב לרצונות של הלקוח ולמטרה שאותו הוא מעוניין להשיג באירוע.

כיום קיימות מגוון רחב ביותר של צורות בהמשך יוצגו הצורות המקובלות בכל המגשים המקובלים:

לב – צורת לב היא צורה שמקובלת מאד במגשי פירות ביבנה הניתנים בדרך כלל ליולדות או ליום הולדת הלב הוא ייחודי הוא מרמז על אהבה על תודה ועל הוקרה ולכן רבים בוחרים את הצורה כאשר המטרה שלהם להוקיר או להראות אהבה.

עגלה- זוהי צורה בה הפירות המסודרים בצורת עגלה עם אפשרות לגלגלים יהיו איכותיים וטריים במיוחד. למגש פירות בצורת עגלה מתאים במיוחד לאלו מכם המעוניינים להעניק מגש פירות למישהי שילדה. כמובן שניתן גם לבחור את הצורה לכל אירוע שהוא.

לב – גם צורה פופולארית ביותר, ניתן לבחור אותה למגוון רחב של אירועים שונים כמו למשל: נישואין, יום הולדת, חתונה ועוד.

המשותף לכל מגשי פירות בהרצליה זה שניתן לבחור אותם בגדלים שונים, החל מגודל קטן המיועד לאדם אחד או שלושה, גודל בינוני וכן יש גם מגשי ענק המיועדים לאירוע של 100 ואף 300 איש.  כך או כך  בחירת מגש פירות לאירוע היא בחירה הדורשת מחשבה רבה, הדבר נכון לגבי מגשי פירות בירושלים גם.

 

דילוג לתוכן