כיצד משאית הביובית מספקת את מגוון הפתרונות ביוב לבתים פרטיים ולמבנים ציבוריים?

מה אתם יודעים על ביובית? כל בית או מבנה ציבורי מחובר ברשת צינורות המים הפנימיים שלו אל רשת תשתית מורכבת ומסועפת של מערכת ביוב עירונית הכוללת צינורות ובורות על מנת לספוג את מי השופכין ולהעבירם לאחר מכן למקום הראוי להם- עד למתקן טיהור שופכין מרכזי. ואולם, לפעמים קורה באופן טבעי כתוצאה מבלאי, משימוש ומחיי היומיום שיש סתימה בבור הביוב, לרוב כתוצאה ממגבונים לחים, שאריות אוכל ועוד שנכנסים שלא לצורך לבור זה.

במקרה שכזה ברור שיש להזמין חברה המספקת שירות של שאיבת הביוב באמצעות ביובית בכדי לשחרר את הסתימה שנוצרה כתוצאה מהצטברות. כאמור, תקלות ועבודות ביוב הן אחת העבודות העיקריות שמבצעת חברה לשירותי ביובית או אינסטלטור שיש ברשותו ביובית. מערכות ביוב הן מערכות שדורשות תחזוקה רבה מכיוון שללא תחזוקה מתאימה בורות הביוב מתמלאים בפסולת שגורמת בסופו של דבר לסתימה במערכת הביוב שעלולה להביא להצפה ולמפגע תברואתי חמור. ולכן כאשר נתקלים בליקוי במערכת הביוב יש להזמין שירותי ביובית בדחיפות ללא שהיה שכן הבור המוצף עלול להזיק לסובבים ולסביבה.

אז לפני שאתם מזמינים שירותי ביובית לפתיחת סתימות ביוב או לעבודות ביוב נוספות עליכם לבדוק כמה נקודות חשובות: ראשית, האם החברה שאתם מעוניינים להזמין מתמצאת מספיק בתחום של עבודות ביוב והאם יש ברשותה ציוד מקצועי מיוחד לפתיחת סתימות ביוב. מבין הציוד המתקדם בתחום קימת משאית ביובית שמטרתה לשאוב את הפסולת מבור הביוב וכך לפתוח את הסתימה שנגרמת לעיתים מהצטברות של פסולת במערכת. רק חברה לשירותי ביובית מקצועית תוכל לבצע שאיבות ביוב עם ציוד מתקדם ובמכשור מקצועי. הכולל מצלמת אינפרה אדום לזיהוי מקור הסתימה כדי שיהיה ניתן לאתר מבעוד מועד את מקור הסתימה ולהחליט על טיפול הולם לתקלה שנוצרה במעמקי בור הביוב.

חשוב לזכור כי הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת החברה שתספק לכם מגוון נרחב של שירותי ביובית – הם קודם כל מקצועיות, ידע וניסיון בתחום. ואחר כך – הפרמטר השני הוא זמינות וקרבה פיזית לאזור שלכם, אך כמובן שאי אפשר לוותר על האמינות ועל המקצועיות.

 

 

דילוג לתוכן